Whatsapp Sms Onay

Sanal numaradan ne anlamalıyız?

İlk olarak, sanal bir numara geleneksel bir telefon numarasından farklıdır. İkincisinin aksine, fiziksel bir telefon hattına karşılık gelmez. Sanal telefon numarası bir depolama alanında barındırılır ve bir plan ve bir ana numara ile sabit veya mobil bir hatta eklenebilir.

Diğerleri gibi bir telefon numarası olan sanal numara, genellikle geleneksel bir telefon numarasıyla yapabileceğiniz her şeyi yapmanıza olanak tanır. Başka bir deyişle, arama yapabilir ve alabilir veya SMS gönderebilirsiniz. Daha da iyisi, bunu telefonunuzdan, tabletinizden, bilgisayarınızdan veya başka herhangi bir bağlı nesneden yapabilirsiniz. Sizde eğer whatsapp gibi anlım mesajlaşma platformlarından yararlanıyorsanız çift numara ile aktivasyon yapıp kullanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü whatsapp sms onay hizmeti ile firmamız ve bireysel olarak sizin artık iki whatsapp kullanmanıza destek olacak.

Sanal bir numaranın kullanımı basittir: arama aldığınızda, aramalar otomatik olarak daha önce belirlediğiniz diğer hatlara yönlendirilir. Ve bu sadece temel işlevidir. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize göre başka özellikler eklenebilir: arama tanımlama, özelleştirilebilir sesli posta kutuları, zaman filtreleri, seçenek menüleri, Sanal bir telefon numarasının özelliği, aynı anda birkaç terminale atama imkanı verir Her şeyden önemlisi bir onay numarası olmasıdır. Whatsapp sms onay ile birlikte bu hizmetten de yararlanıyorsunuz. Ve aşağıda bu özelliğin birçok şey için kullanılabileceğini göreceksiniz.

Sanal numara ne için kullanılır?

İster bireysel ister profesyonel olun, birçok durumda sanal bir numara sizin için her zaman yararlı olabilir:

 • Öncelikle profesyonel hat ile kişisel hattı birbirinden ayırmak istiyor ancak 2 akıllı telefonu birbirine karıştırmak istemiyorsanız bu çözüm pratik olacaktır. Sanal numara sayesinde tek ve aynı telefonda 2 farklı numarayı ilişkilendirmeniz sizi ikinci bir cep telefonu harcamasından kurtaracaktır.
 • Bir profesyonel için, müşterilerine toplu mesaj göndermek için sanal numara talep edilebilir. Sadece WhatsApp Pazarlamadan bahsedecek olursak, farklı pazarlama stratejilerinde yaygın olarak kullanılan bir tekniktir.(https://mobilonayla.com/Whatsapp sms onay)
 • Sanal telefon numarası, kişisel numaranızı gizli tutmanıza da olanak tanır. Gerçek numaranızı müşterilerinize veya iş ortaklarınıza göstermek istemiyorsanız, sanal bir numaranın arkasına gizleyebilirsiniz.
 • Sık sık yurt dışını arayan kişiler için sanal numara da etkili bir çözüm olduğunu kanıtlıyor. Daha düşük maliyetle arama yapmanızı sağlar.

Bunlar sadece örnekler. Sanal numaranın hala birçok başka kullanımı var. Ancak bu birkaç örnek, özellikle bir girişimciyseniz, ilgisini daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır.

Sanal bir numaranın avantajları nelerdir?

Günümüzde sanal numara, profesyonel ve iş ortamında yaygın olarak kullanılmaktadır. Ve bu coşku, diğer şeylerin yanı sıra sunduğu birçok avantajla açıklanabilir:

 • Sanal numara, şeffaflığı için her şeyden önce takdir edilmektedir. Aynı hatta birden fazla telefon numarasına sahip olmanızı sağlar. Ve tersine, bir numarayı birkaç telefon için de kullanabilirsiniz. Bu ikinci seçenek, şirketlerin yalnızca tek bir telefon numarasıyla iletişim kurmasını sağlar ve bu da müşteriler ve ortaklarla özdeşleşmelerini kolaylaştırır.
 • Sanal numara aynı zamanda esnek olma avantajını da sunar. Aslında, sizinle iletişime geçilmesini istediğiniz numarayı seçmek size kalmıştır. 
 • Sanal bir numaranın özelliği de mobil olmasıdır. Klasik bir numaranı aksine, coğrafi bir sınırı yoktur. İster Türkiye’de ister yurtdışında olsun, her yerde kullanabilirsiniz.
 • Burada ayrıca sanal bir numaranın basitliğine de dikkat edin. Abone olduğunuz servis sağlayıcı bazen numarayı ve ona bağlı işlevleri yönetebileceğiniz bir uygulama sağlar. Buda size avantaj sağlar. Eğer numaranızı https://mobilonayla.com dan aldıysanız bir adım öndesiniz demektir.
 • Son olarak, son olarak, bir sanal telefon numarası ekonomik karakteriyle de cezbeder. Herhangi bir hedeften sms onay almanıza izin verir.  Sanal numara, planınızı birkaç telefon numarasında paylaşmanıza da olanak tanır. Whatsapp sms onay almanıza imkan tanır.

Sanal numara: nasıl alınır?

Artık sanal bir numaranın tüm avantajlarını bildiğinize göre, tek yapmanız gereken bir tane bulmak. Ve bu noktada, birkaç yöntem arasından seçim yapabilirsiniz:

mobilonayla.com numarasına abonelik

Bu en kolay ve en hızlı yöntemdir!  Servis sağlayıcıdan https://mobilonayla.com sanal numaraya abone olabilirsiniz. Bu numarayı herhangi bir ülkede kullanabilirsiniz. Gelen aramalarınızın yönlendirileceği bir veya daha fazla numara seçmenize olanak tanır. mobilonayla.com dan alacağınız sanal numara ile whatsapp sms onay hizmetide alırsınız.

İşte bir mobilonayla.com dan sanal numara alma prosedürü:

 • İlk olarak, mobilonayla.com a giriş yapmalısınız. Burada, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir hizmet sunan bir sağlayıcı seçmek önemlidir.
 • Ardından sanal numaranızın ülkesini ve ardından sunmak istediğiniz numarayı seçersiniz.
 • Numara seçildikten sonra, geriye kalan tek şey sanal numaranızı kullanmaktır.

Sanal telefon numarasının avantajları

Başka bir bölgeye veya şehre taşındığınızda sanal bir telefon numarası her zaman avantaj sağlar. Mevcut numaranızı vermek istemediğiniz durumlarda tek bir numarada her şeyi yapmanıza imkan sağlar. 

Sanal numara, sabit bir internet bağlantısı gerektirir. İnternet bağlantınızı kaybederseniz, işletmenizin bağlantısı kesilir. 

Sanal telefon numaraları, telefon numaraları gibi çalışır, ancak geleneksel telefon sistemlerinin kurulumuyla ilgili zorluklar çıkarmaz. Sanal numaralar cihaza bağlı değildir, bu nedenle bir cep telefonu veya bilgisayarla çalışacak şekilde yapılandırılabilirler.

Ayrıca, her biri belirli bir amaca sahip farklı türde sanal sayılar vardır. Hangi yollarla sanal bir numara alabileceğinizi düşündük.

Geçmişte şirketler, kendi tesislerindeki telefon sistemlerinin kurulumuna ve bakımına büyük meblağlarda para yatırıyorlardı. Artık ister firmanız olsun isterse bireysel olsun sizin için https://mobilonayla.com size bu hizmeti çok daha uygun fiyatlara sunar.

SMS nasıl alınır?

Popüler mesajlaşma programlarında SMS alımını ayarlayabilirsiniz - Telegram, Facebook Messenger Whatsapp sms onay veya Slack. Bir veya daha fazla cep telefonu numarasını SMS alma işleviyle bağlayabilirsiniz. Numaraları bağladıktan sonra, ayarlayın ve mesaj almak istediğiniz yere numaranızı ekleyin. 


Daha uygun daha hesaplı bir sanal numara almak istiyorsanız tek adres burada mobilonayla.com olmalıdır. İnternet bağlantınız olmadan kullanarak sanal numaralarınıza gelen aramaları alabilirsiniz. Gelen sms leri onaylayabilirsiniz. Sanal numara alabilmeniz için üstelik herhangi bir belge vermenize de gerek yok. Bir kayıt açmanız yada üye olmanıza gerek yok. Üstelik sanal numara aldığınızda bilgileriniz mobilonayla.com da dahi depolanmaz. Birçok güvensiz siteye göre güvenli bir ortam oluşturur sizin için. Whatsapp sms onay alma konusunda yazımızın sona geldik. Umarım sizi sms onay konusunda yeterince bilgi hizmeti vermişizdir. Sizlerde sanal numara alırken yukarıdaki kıstasları göz önünde bulundurmanızda fayda olacaktır.

29/06/2022 06:50:39