Sms Onay Hangi Uygulamalarda Kullanılır?

SMS onay hangi uygulamalarda kullanılır birçok kullanıcının merak ettiği sorular arasında yer almakta. Sms onay hizmeti alarak birçok platforma üye olabilecekseniz. Birçok platformun sunduğunu indirim ve kampanyalardan sms onay alma fırsatını yakalayın. Süper hızlı şekilde çalışan sistemlerimizde işlevsel ve basit panellerimizle sizlere en iyi hizmetleri sunmaktayız. İnternet sitelerine ve sosyal medya uygulamalarına kaydolurken gereken sms onay kodu piyasada çok ucuz fiyatlara, ödemelerde %0 komisyon oranıyla sizlere sunulmaktadır. Mobilonayla yüklediğiniz miktar kadar bakiye sahibi olursunuz. Hemen kayıt olarak kolaylıkla sanal numara alıp sms onayı yapmanız mümkün hale gelmiştir. Sms onay sistemleri sayesinde kişisel numaranızı paylaşmak istemediğimiz platformlarda gönül rahatlığı ile sms onay alabileceksiniz. 

Whatsapp SMS Onay AlmaWhatsapp sms onay alma artık çok kolay. İstediğiniz ülkeler için anında sms onay alabileceksiniz. SMS onay alma işlemi için artık farklı numaralar almanıza gerek yok. Uygun kaliteli sms onay sitemiz sayesinde sizlerde istediğiniz an sms alın. Düşük fiyatlarla tek kullanımlık sanal numara hizmeti veren Mobilonayla dünya çapında tüm sosyal medya siteleri, çeşitli uygulamalarda hesap açabilmeniz için tek kullanımlık sanal numara anlamına gelmektedir. Tek yapılması gerekense siteye ücretsiz üye olarak ihtiyacınız olan numaraları almak için bakiye yüklemektir.

Numara Onayı Yapılan Ülkeler ve Sms Onayı Hizmeti

 
Sms onayı hizmeti veren firmamızdan istediğiniz ülkelere ait kodları alabilir sitelere kayıt olma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Sistemlerimizde onay kodu verme işlemleri garantili şekilde çalışır. Tamamen güvenilir sistemlerimizde ödeme alt yapımız 3d güvenlikli olarak güçlendirilen SSL sertifikalarıyla hizmet vermektedir. Mobilonayla’da Amerika, Fransa, İngiltere, Almanya, İspanya, Yunanistan, Rusya, Hollanda, İspanya, Hollanda, Çekya, Azerbaycan, Bulgaristan, Katar, Kuveyt, Gambia, İtalya, Tayland, Nijerya, Polonya, Hırvatistan, İsveç, Kanada, Kazakistan gibi ülkeler için sms onay hizmetleri Mobilonayla aracılığıyla sunulmaktadır. Alınan numaraya mesaj gelmezse ücretlendirmeler iade edilmektedir. Sms gelen durumlarda bile uygulamanın gelen kodları kabul etmemesi durumlarında uygulama kaynaklı sorunlar mevcuttur diyebiliriz. 

18/01/2022 18:52:17