Wechat Hesap Açma & Wechat Sanal Numara

WeChat üzerinden faturalarınızı ödeyebilir, alışveriş yapabilir, bir restoran ödemesi veya taksi ödemesi gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye'de kullanabilmek için ise wechat hesap açma oluşturmanız ve hesabı bir numara ile açmanız gerekmektedir. Sanal numara servisi sayesinde istediğiniz ülkeden Wechat için sanal numara alabilir ve WeChat kullanmaya başlayabilirsiniz. 1 milyarın üzerinde kullanıcı sayısına ulaşan birkaç online mesajlaşma uygulamasından birisi olan WeChat, diğer mesajlaşma uygulamalarından farklı olarak banka hesaplarıyla entegre olabilen, uçuş rezervasyonu yapılabilen çok yönlü bir platformdur.


WeChat SMS Onay Kodu

WeChat kayıt olma yer alan kendine özgü QR kod yazılımı ile hesabınıza arkadaşınızı ekleyebilir, iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, gruplar oluşturabilir ve görüntülü görüşme yapabilirsiniz. WeChat sms onay içeriğindeki Moments adlı sosyal araç sayesinde kullanıcılar; fotoğraf ve videolar paylaşabilir, paylaşımlara yorum yapabilir ve beğeni yapabilir. WeChat uygulamasına kayıt olmak için kişisel bilgilerinizin yanı sıra iletişim telefon numaranızı da sisteme tanıtmanız gerekiyor. Bir WeChat numarasına sahip değilseniz veya kullandığınız numarayı diğer katılımcılardan gizlemek istiyorsanız; sanal numaraları kullanabilirsiniz. Ayrıca birden çok WeChat hesabı kullanmayı düşünüyorsanız sanal numara sizin için mecburi bir seçim olacaktır.


WeChat Sanal Numara Alma


Süper uygulama olarak nitelendirilen WeChat; bu unvanını bankacılık, alışveriş ve sosyal paylaşım gibi çok yönlü özelliklerine borçlu. WeChat'in bu avantajlı özelliklerine tanık olmak ve uygulamayı kullanmak için cep telefonu doğrulama işlemini tamamlamalısınız. Herhangi bir telefon numaranız olsun veya olmasın WeChat'te yer almak için sanal numaralar kullanabilirsiniz. Dilediğiniz herhangi bir ülke numarasıyla kayıt olabilmenizi sağlayan sanal telefon numarası sunan Mobilonayla.com üzerinden, WeChat sms onay geldiğinde kullanıcıların paneline yansıtmaktadır. Bu sayede SMS doğrulama işlemi WeChat üzerinden sorunsuzca yapılabilmektedir.

17/04/2022 13:35:39