Viber Sms Onay Nasıl Yapılır?

Viber bir görüntülü konuşma, mesajlaşma ve dosya gönderme gibi pek çok işlemi yapan bir uygulamadır. Günümüzde uygulama marketlerinde pek çok benzeri görülmektedir. Viber uygulamasına ayrı bir parantez açmak istiyoruz. Bazı uygulamaların güncellenme aralıkları çok uzak olduğundan uygulama içerisinde oluşan hataların giderilmesi hayli bir vakit almaktadır. Ancak bu durum Viber uygulamasında tam tersi ilerlemektedir. Çünkü bu uygulama kullanıcılarına çok önem verdiği için içerisinde oluşabilecek olan tüm hataları bir sonra ki uygulama güncellemesi ile düzeltmektedir. 

Viber hesabı açma;

Uygulama marketinden Viber uygulamasını indirerek ilk işlemimizi yapmış olacağız. 
Viber hesap açma işleminin devamı için sizlerden muhtemelen bir telefon numarası isteyecek ve de o telefon numarasına gelecek olan onay kodunu girmenizi isteyecektir.
Dilerseniz kendi özel şahsi telefon numaranızı buraya vererek Viber mobil onay işlemini sağlayabilirsiniz.

Viber SMS Doğrulaması için Sanal Numaralar


Viber uygulamasını mobil cihazlarına indiren kullanıcıları karşılama ekranında ülke ve telefon numarası alanları karşılayacak. Genellikle gizlilik yönünden tercih edilen Viber uygulaması, kullanıcıların gizliliğini bir kat daha artırmak için sanal numaralara yönelmesini de sağladı. Mobilonayla.com sitesi Viber'e kayıt olmak isteyenlerin işini kolaylaştırıyor. Güvenle alabileceğiniz Viber sms onay ile hesap oluşturabilir, Viber'in tüm özelliklerini kullanabilirsiniz.

17/04/2022 13:37:01