Smsonay

Sanal numara hizmetleri ne içindir?

Sanal numara servisleri, numaralarınıza smsonay almanızı sağlar, gelin size avantajlarından bahsedelim:

  • Telefon numaranızı göstermek istemiyorsanız,
  • Bir yerde katılım için telefon numarası gerektiren bir promosyon var ve bu promosyonu birden fazla kullanmak istiyorsanız,
  • Telefon numarasının tekrar kullanıldığı hesapları kaydetmek istiyorsanız,
  • Birçok seçenek arasında yeni bir telefon numarası kullanma ihtiyacınız varise.

Sanal numara nasıl kullanılır?

İlk olarak, web sitemizden  bir numara almanız gerekiyor. Normal telefon numarası ile sanal numara arasındaki fark, ilk durumda mesajların telefonunuza gönderilmesi, ikinci durumda ise kullandığınız belirli hizmetin web ara yüzünde smsonay görmenizdir.

Aslında, bu hizmeti alırken birçok hizmetten faydalanmış oluyorsunuz; mobilonayla.com size benzersiz özellikleri ile kaliteli bir hizmet sunuyor. Geriye sadece numaranızı alıp kullanmak kalıyor. Zaten gerekli olan mobilonayla.com' dan numara almak. Gerisi siz ve telefonunuza kalıyor.

Şu anda, çok hızlı bir şekilde yaygınlaşan hemen hemen tüm internet siteleri (kitlesi olan), programlar ve uygulamalar, kullanıcının bir cep telefonu numarasına sahip olmasını gerektiriyor. Kayıt sırasında, doğrulama, iki faktörlü kimlik doğrulama, belirli eylemleri onaylamak için kullanıcının cep telefonu numarasına PIN kodu veya bir bağlantı içeren bir smsonay gönderilir. Bu genellikle güvenlik için gereklidir. Hesabınız saldırıya uğrarsa veya hesap şifrenizi unutursanız, bağlantılı cep telefonu numarası birkaç dakika içinde erişimi yeniden sağlamanıza olanak tanır. Böyle bir planın büyük ölçüde kullanıcıların yararına olmasına rağmen, bazı durumlarda farklı bir yolla çözülmesi için olanaklar sağlar. Bu durumda, SMS almak için sanal bir numara satın alabilir veya bu makalede tartışacağımız smsonay kullanarak mobilonayla.com 'a başvurabilirsiniz. Burada sizin için smsonay alabileceğiniz, arama yapabileceğiniz ve arama yönlendirmeyi ayarlayabileceğiniz sanal cep telefonu numaralarını bulabileceğiniz güncel bilgileri topladık.

 

Smsonay ve arama almak için sanal numaraları nerede kullanabilirim?

 

Uygulama yelpazesi oldukça geniştir, çünkü elimizde birçok olasılık vardır. Sadece hayal gücümüzle sınırlı kalmamak lazım. Örneğin, ikinci bir telefon numarası olmadığı halde başka bir hesap açmanız gereken durumlarda ne yapacağız? Yeni bir sim kart mı alacağız? Tabikide Hayır! Gelin örnekleri çoğaltalım; Diyelim ki Instagram'da, ihtiyacınız ikinci bir hesaba kayıt olmanız gerekecek, yada whatsapp numaranız var ikinci bir numara kullanmak istiyorsunuz. Yeniden sim kartmı alacaksınız ? Tabikide hayır ! Yapmanız gereken tek şeymobilonayla.com 'dan yeni bir sanal numara almak. Peki bu sanal numarayı nerelerde kullanabilirim? nerelerde smsonay ihtiyacım olur ; mobilonayla.com'dan alacağınız sanal numaralar size smsonay konusunda aşağıdaki durumlarda kayıt, doğrulama ve iki faktörlü kimlik doğrulamada yardımcı olacaktır:

 

1-Sosyal ağlar (Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin ve diğerleri);

2-Anlık mesajlaşma programları (Viber, Telegram, WhatsApp, Messenger, WeChat, Skype, vb.);

3-e-posta (Gmail, Yandex, Mail.ru, Yahoo, OutLook vb.);

4-Diğer popüler uygulamalar (Pinterest, TikTok, Canva, Tumblr, LiveJournal ve diğerleri);

5-Diğer kaynaklar (Çeşitli ortaklık ve indirim programları, finans kurumları, oyun platformları, forumlar, bloglar, sohbetler, mobil uygulamalar ve zorunlu telefon numarası gerektiren bilgisayar programları);

6-Çeşitli promosyon kodları, sertifikaları, anahtarları, smsonayları  vb. etkinleştirmek için kullanılan promosyon programları.

 

Mobilonayla.com ile dünyanın herhangi bir ülkesinde smsonay ve çağrı almak için sanal bir telefon numarası nasıl alınır?

 

Modern dünya tüm sınırları ortadan kaldırıyor, artık başka bir ülkede sorunsuz bir şekilde iş yapmak ve aynı zamanda kendi başınıza kalmak, aile ve arkadaşlarınızla telefonda iletişim kurmak… Hepsi sanal bir numara sayesinde mümkün. Bu, normal bir cep telefonu veya sabit hatlı telefondan, akıllı telefonunuzda, bilgisayarınızda veya tabletinizde kurulu bir özel hesaptan veya bir IP telefon kullanarak arama yapabileceğiniz İnternet bağlantısı ile de sağlanabilir. Sanal numara sağlayıcısını en iyi mobilonayla.com sağlar.

 

Sanal telefon numarası; iletişimi klasik telefon ağı üzerinden değil, IP protokolü aracılığıyla iletilen bir tür elektronik numaradır. Böyle bir numaranın en büyük avantajı, fiziksel bir konuma bağlı olmamasıdır, bu nedenle bu tür numaraları kesinlikle herhangi bir ülkede satın alabilirsiniz. mobilonayla.com size hemen hemen tüm ülkelerde çok çeşitli sanal numaralar kullanma imkanı sunar.Tüm aramalar cihazlardan birine yönlendirilir:

· -Yalın hat;

· -Mobil;

· -SIP uygulaması kurulu herhangi bir cihaz (PortSIP, X-Lite, Zoiper);

· -Voip sunucusu (Yıldız, FreePBX);

· -İp telefon.

· Web üzerinden sms alma /gönderme

·Telefon üzerinden sms alma/gönderme

 

 

mobilonayla.com müşterilerini önemser, bu nedenle sanal bir numara satın almanın uygun bir yolunu geliştirdiler, yapmanız gereken tek şey:

o    siteye kayıt ol

o    kişisel hesabınızı girin;

o    çağrı yönlendirmeyi yapılandırın;

o    siparişi onaylayın ;

o      bir numara alın, arama yapın veya       smsonay alın. Evet hepsi bu kadar basit.

  •  

Tüm ayarlar çok basit ve bilgiler e-postanıza gönderilir, ancak her durumda, mobilonayla.com 7/24 teknik desteğe başvurabilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz. Böyle bir numarayı satın alarak uygun fiyatlarla yurt dışında ve yurt içinde sınırsız iletişim ve smsonay hizmeti elde edersiniz. Ayrıca, numarayı iyileştirmek için birçok özellik gibi ek hizmetlerde sipariş edebilirsiniz. Artık birçok site kayıt olurken smsonayı istiyor, Instagram, Twitter vb. Bu nedenle, genellikle başka bir cep telefonu numarasına sahip olmak gerekebiliyor. Smsonay alma hizmetimiz size tamda bu konuda yardımcı olacaktır sizlere.

Faydaları burada bitmiyor. Smsonay hizmeti almak ayrıca şunları yapmanızıda olanak sağlar:

-Sitelerde birden fazla kayıt gerçekleştirebilrisiniz. Çoğu zaman, bir hesap oluşturmak yalnızca bir cep telefonu numarası belirtmeyi gerektirmez, aynı zamanda kullanıcıları “tek hesap - tek numara” ilkesiyle kısıtlar. Ve sanal numaralar ile bunun önüne geçersiniz. Örneğin sosyal medya hesaplarını projelerini tanıtmak ve bunlardan para kazanmak için bir araç olarak kullanan web yöneticileri ve uzmanları için faydalı olabilir. Sosyal medyada iki faklı hesap yönetiyorsanız bu sizin içinde faydalı olabilir.

-Sanal numaralara ücretsiz SMS almak, gerçek telefonunuzu internette gösterme ihtiyacını ortadan kaldırır.

-Kendinizi davetsiz misafirlerden koruyun. Bir internet kullanıcısı için, özellikle ağ üzerinde finansal işlemler yapan ve önemli verileri bir bilgisayarda depolayanlar için güvenlik boş bir ifade değildir. Bu şekilde yapacağınız işlemlerse yine imdadınıza mobilonayla.com yetişiyor.

-Promosyonlara ve çekilişlere katılabilirsiniz. Bir telefon numarasına bilgilerinizi yakmayın ve durmadan reklam smsleri almayın. SMS almak için sanal numaralarımızı deneyin.

 

mobilonayla.com, nerede olursanız olun ve neye ihtiyacınız olursa olsun sanal numaralar ile telefon numaraları oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Ve diğer çevrimiçi SMS doğrulama web sitelerinin aksine, bu işlem kolay ve anında gerçekleşir! mobilonayla.com, numaraları birçok ülkeyi desteklemektedir. Nerede olursanız olun, bir doğrulama numarasına ihtiyaç duyduğunuzda, mobilonayla.com her ülke için çeşitli telefon numaralarına sahiptir.

İnternetteki geçici telefon numaralarının en popüler kullanımı, tek seferlik şifreler almak, SMS'leri işlemek içindir. Ama mobilonayla.com sizleri için yüksek güvenlikli ssl sertifikasıyla bunların önüne geçiyor. Sizi sizden daha fazla düşünen bir sanal operatörünüz var.

Birçok uygulamada telefon numaranızı girmek telaşlı olabilir. Bazı uygulamalar da güvenilir değildir, bu da sitelerinde kişisel numaralarınızı kullanmamanız gerektiği anlamına gelir. Bunun yerine, mobilonayla.com dan sanal telefon numarası oluşturucumuz ile saniyeler içinde kolayca kendi numaranızı alabilir ve tek kullanımlık şifreleri kolayca alabilirsiniz.

 

28/06/2022 08:28:11