Sanal Numara Nedir?

Sanal olarak kullanılan bir telefon numarası esasında normal bir telefon numarasıdır. Sanal numara olarak adlandırılmasının sebebi numaraların internet üzerinden kullanılıyor olmasıdır. Diğer telefon numaraları gibi arama yapabilmek ve satın almak için de kullanabilirsiniz. Numarayı arayan kişiler sanal numara tarafından aradıklarını anlamazlar. 


Sanal Numara Nasıl Alınır? 


Sanal telefon numarası almak isteyen kişinin ilk olarak ne kadar süreliğine ve nerede ve bu numarayı neden kullanacağına karar vermesi gerekir. Bunun sebebi,  her ülkenin alan kodu farklıdır ve birçok platform için seçenek var. Sanal numara ile artık tüm üyelik işlemlerinizi ve diğer işlemleriniz için anında sms onay alabileceksiniz. En ucuz, kaliteli sanal numara almak için mobilonayla.com üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz. 

Sanal numara almak için öncelikle sistemimize kayıt olmanız gerekmektedir. Sadece 1 adet mail adresi ve isim soyisim ile kolayca kayıt olabilirsiniz. Ardından sistem üzerinden whatsapp, facebook, instagram, google, twitter vb 40+ servisten birisini seçebilirsiniz. Ülke ülke fiyatlandırma listemiz değişmekte olduğundan 100+ ülkeden hangisi servise ve size uygunsa onu alabilirsiniz. Sanal numara alma için öncelikle bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Sitemiz üzerinden hızlıca bakiye yüklemek için giriş yaptıktan sonra üst menüde bulunan bakiye yükle sekmesine tıklayın. Oradan hızlı ödeme seçeneğine basarak güvenle bakiye yükleyebilirsiniz. 7/24 tam otomatik sistemimiz sayesinde ödemeleriniz anında hesabınıza tanımlanacaktır.


En Ucuz Sanal Numara 


Herhangi bir iş için bir cep telefonuna veya sabit hatlı bir telefona ihtiyacımız duyulur. Bunun sebebi kişisel numaramızı paylaşmak istemediğimiz içindir. En uygun seçenek, sanal numarayı çalışanlar ve müşterilerimizle paylaşmaktır. Bu şekilde bu numaraya yapılan bütün aramalar normal olarak kullandığımız kişisel hatta yönlendirilir. En ucuz sanal numara almak için mobilonayla.com sitemize ücretsiz kayıt olmanız yeterli. Daha sonrasında satın almak istediğiniz ülke ve platformu seçerek güvenilir ödeme yöntemlerimiz ile ödeme yaparak anında sms onay alın. 

Sitemiz üzerinden alacağınız hizmetin kaliteli ve kullanılabilir olması için çalışıyoruz. Öyle ki mobil onay yapmak artık çok kolay. Bu siteden alacağınız numaralar kesinlikle fiziksel olarak teslim edilmemektedir. Yani sanal numaralardan oluştuğundan sizin isteğiniz üzerine numara sistem tarafından yaratılır ve kullanacağınız servisten gelecek olan tek seferlik sms kodunu size verdikten sonra kullanılamaz.


Sanal Numara Nasıl Kiralanır?


Sanal numara son yıllarda gündelik hayatta neredeyse kullandığı bir numaradır. Her kişinin normalde bir tane cep telefonu numarası yer alır. Sanal cep telefonu numarası, gerçek koşullarla telekomünikasyon operatörlerinin üzerinden belirli bir para karşılığında elde edilmektedir. Özellikle Android özellikli telefon kullanan herkes bu numaralar ile WhatsApp gibi programlar üzerinde iletişim sağlayabilir. Satın almanın dışında sanal numara kiralama hizmeti de sunulur. Sanal numarayı da birçok uygulama için kiralayabilirsiniz.  Eğer çok fazla hesap  açmak istiyor ve her seferinde ayrı bir sanal numara denemesi  yapmak istemiyorsanız numara kiralama serisini kullanarak  belirlediğiniz kiralama zamanı diliminde  dilediğinizce  sms onay yapabilirsiniz. 

12/05/2022 11:00:13