Fake Numara Nedir?

Fake numara, birçok platform için tercih edilmekte. Kayıt sırasında sms onay isteyen siteler için kişisel numaralarınızı paylaşmadan uygun fake numaralar ile kayıt işlemlerinizi tamamlayabileceksiniz.  Fake numara alma kolay olsa da, ücretsiz olanlar çoğunlukla bir işe yaramaz ve bazı maddi zararları da vardır. Fake numara alma ücretlerinin, fake numara almanın nasıl olduğunun ve bu numaranın avantajlarını bilinerek alım yapmak daha sağlıklı olacaktır.

Anında fake numara satın almak için çok büyük bütçeler ayırmanıza gerek yok. Ucuz fake numaralar ile sizlerde birçok kampanyalardan faydalanabileceksiniz.


Fake Numara Satın Al 


Fake numaralar, karşı tarafla paylaşılacak Kişisel bilgiler için tehlike sezildiği zaman, ya da farklı bir WhatsApp kullanmak tercih edildiğinde kullanılır.  Özellikle; iletişim kurmak istemediğiniz kişilerin, buna rağmen takıntılı olarak insanların aranmasında, birçok platformların sunduğu kampanyalardan yararlanmak için tercih edilmekte. Bazı platformların sunduğu kayıt işleminde sms onay istemekte bu durumda kendi numaranızı paylaşmak zorunda değilsiniz. Ucuz fake numara alarak kayıt işlemlerini tamamlayabilirsiniz.


Fake Numara Satın Alma


Fake numaraların satın alınması internet üzerinden olabildiği gibi, tam olarak bu işle ilgili olan fake numara satışı yapan işletmelerden de gerçekleştirilebilir. Güvenilir sanal numara platformu arıyorsanız Mobil Onayla, bu platformlardan biri. Siteye kolaylıkla üye olabilir. Web sitesinin sağ üst kısmında yer alan “Ücretsiz üye ol” butonuna tıklayarak üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fake numara almak için ülke şartı koymuyor. Yüzlerce ülke için fake numara alınabiliyor. Ayrıca numaranın aktif olması için de beklemeye gerek kalmıyor.

Fake numara kullanımında bazı hususları bilmek gerekir. Sanal numara, iptal edildikten sonra silinir, başkasına verilmez. Numaranın aktif edilmesi için belli süre beklenmez. Sosyal medya uygulamalarını indirdikten sonra alınan sanal numarayı girip onay vermek yeterlidir.

Mobil Onayla, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için uygun fiyat garantisi sunar. Ekibinde işinde uzman kişiler bulundurur. Bu sayede teknik problemler de hemen yardımcı olur.


07/05/2022 16:32:37